با توجه به گسترش مبحث اتوماسیون صنعتی،و استفاده از برندهای مختلف تجهیزات،کمبود نرم‌افزارهای خاص(نایاب) و پکیج‌های آموزشی احساس می‌شد،به همین جهت تصمیم گرفتیم که بهترین و کامل‌ترین فیلم‌های آموزشی و نرم‌افزارهای تخصصی اتوماسیون را برای شما دوستان عزیز آماده و در اختیار شما قرار دهیم.

فروشگاه PLC Training به عنوان بزرگ‌ترین مرجع نرم‌افزارهای اتوماسیون صنعتی و پکیج‌های آموزشی در کشور شناخته شده است.شرکت‌های معتبری از سراسر ایران،مجموعه‌های نرم‌افزاری و آموزشی خود را از سایت تخصصی PLC Training تهیه می‌کنند.

شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال PLC Training که بزرگترین و تخصصی‌ترین کانال برق و اتوماسیون صنعتی کشور می‌باشد از تمام جزوات و کلیپ‌های آموزشی و نرم‌افزارهای اتوماسیون کاملا رایگان استفاده نمایید.
@PLC2_1
برخی از برندها عبارت است از :
هانیول - فستو - دلتاوی - هیما - آلن‌بردلی - میتسوبیشی - یوکوگاوا - B&R - امرن - زیمنس - LS - دلتا - وکن - فتک - یاسکاوا - ABB - اشنایدر - وگو - SEW - کدسیس - پاناسونیک - ویپا - فانوک - بکهوف و ...

نکته بسیار مهم این است که در محیط دانشگاه فقط به مسائل تئوری پرداخته می‌شود.به همین خاطر سخت افزارهای PLC و HMI و ... را نیز روی سایت قرار دادیم تا عزیزانی که مایل هستند این تجهیزات را تهیه کنند و به صورت کاملا عملی کار کنند،که برای مصاحبه ها شرکت و موارد استخدامی کم و کسر از لحاظ تجهیزات و سخت افزارها نداشته باشند.

یکی از موارد مهم ،پشتیبانی آنلاین رایگان می‌باشد،که در این دو سال در تمام زمان‌ها پاسخگوی سوالات شما عزیزان بوده‌ام.شما می‌توانید از طریق تلگرام و شماره موبایل با ما در تماس باشید.
به تمامی خواسته‌های شما پاسخ داده خواهد شد.

09101672220

به امید پیروزی و موفقیت روزافزون شما عزیزان